Menu

Zuhal Topal Naz Kimdir Kaç Yaşında Nereli

zuhal-topal-naz-kimdir
Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı evlilik programı son günlerde iyice ilgi çekmeye başladı. Programın adaylarından Naz hanım oldukça ilgi çekmeye başladı.

Naz aslen Azerbaycan kökenlidir. Güzelliği ve karakteri ile beğenileri alan Naz hanım ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor. Kerem beye karşı bir şeyler hissettiğini söyleyen Naz hanım bakalım ilgileri ne kadar daha üstünde tutabilecek.

Zuhal Topal Naz Kaç Yaşında Boyu Kaç

Zuhal Topalın gözdesi Naz hanım 1.60 boyundadır. 48 kilo olduğu biliniyor. Programa 28 eylül tarihinde çıkmıştır. Programa çıkmadan bir gün önce yani 27 eylülde taliplerini aramaya başlamıştır. 24 yaşındaki Naz hanım daha önce hiç evlenmemiştir. Sosyal medya üzerinden oldukça araştırılan Naz hanımın Facebook hesabının olmadığı ortaya çıktı.

İnstagram hesabı olan Naz hanımın aslında sosyal medya hesaplarını programda gizli tutmak istediğini söyledi. İlgileri güzelliği ile üzerine çeken Naz hanım kameraların karşısına çıkarak önce Şeyhan bey ile tanışmak istediğini belirtmişti. Bu görüşme olumsuz sonuçlanmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Kerem bey ile görüşen Naz hanımın sonunu bir çok izleyici merak ile bekliyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain