Menu

Zuhal Topal Melisa İnstagram Hesabı

zuhal-topal-melisa-instagram
Zuhal Topal Melisa Kimdir Soyadı Ve İnstagram Hesabı Nedir Kısa Bilgi

Melisa Korkmaz Kimdir?Star ekranlarında hafta içi her gün saat 16:00’da yer alan Zuhal Olcay’ın sunduğu evlilik programında yer alan kişilerden biri de Melisa Korkmaz’dır.

Doğum Yeri ve Yılı:

İstanbul doğumlu olan Melisa Korkmaz, 1996 doğumludur.

Yaptığı İşler:

Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programı dışında solistlik ve vokallik yapmaktadır. Aynı zamanda marka ve ajanslar ile birlikte işbirliği halinde çalışmaktadır. Sponsor olduğu marka ve ajansla çalışmaktadır.

Daha önce bir evlilik yapmayan Korkmaz, Star TV Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programında taliplerini aramaktadır.

İnstagram Hesap Adresi:

Facebook hesabı olmayan Melisa Korkmaz İnstagram kullanıcısıdır. Orijinal hesabı İnstagram üzerinde kayıtlıdır. @melisakrkmazz isimli kullanıcı adıyla İnstagramda yer almaktadır. Korkmaz’ın fan sayfası ise @melisakorkmazstartv adresi üzerinden takip edilebilir. Ajans, sponsorluk, reklam ve marka çalışmaları için @melisakrkmazz adresi üzerinden iletişime geçilebilir. 56,1 bin takipçi ile orijinal hesabı üzerinden DM atılabilir.

Sadece sosyal ağ olarak İnstagram kullanan Korkmaz’ın diğer sosyal ağlarda hesabı bulunmamaktır. Melisa Korkmaz ile iletişim kurulması için orijinal İnstagram hesabı üzerin DM atılması yeterli olacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain