Menu

Zuhal Topal Melih Kimdir Soyadı Nedir Nerelidir

zuhal-topal-melih-erdem
Zuhal Topal Melih Kimdir Soyadı Nedir Nerelidir Hakkında Kısa Bilgi
Zuhal Topal’ın Evleneceksen Gel adlı programında yarışmacı olan Melih’in tam adı Melih Erdem’dir. Melih Erdem, 1995 yılında doğmuştur ve 2016 itibariyle 21 yaşındadır.

Zuhal Topal’ın programının dışında Esra Erol’un programına da aday olarak katılmıştır. Melih, seyirciler tarafından beğenilen saygılı ve ses tonu da çok güzel olan bir yarışmacıdır. Melih Erdem, kuaförlük yapmaktadır.

Melih Erdem Ve Melisa

Esra Erol’un programından ayrılıp Zuhal Topla’a gelmesinin sebebi Evleneceksen Gel adlı programda olan Melisa’dır. Melih Erdem daha önce hiç evlilik yapmamıştır ve Tekirdağ’da aile ile birlikte yaşamaktadır.

Daha önce evlilik yapmadığı için kendi gibi daha önce hiç evlilik yapmamış ve 18-21 yaşlarında bir gelin adayı aramaktadır. Melisa, Melih’e ilk zamanlar verdiği şansın dışında daha sonra ek bir şans daha vermiştir. Bu ek şansın sonunda Melisa ve Melih Ben Dünyanın En Büyük Aşığı olabilirim şarkısında da dans ederek izleyenleri büyülemişlerdir.

Geçtiğimiz günlerde Melih seyircileri şok eden bir açıklama yaptı ve askere gideceğini açıkladı. Melisa da ona güvenmek istediğini söyledi ve Melih buna cevaben güvenini kazanacağını söyledi.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain