Menu

Zuhal Topal Hanife Talipleri Kimlerdir

zuhal-topal-hanife-talipleri
Star tv’de gündüz programı olan ve Zuhal Topal’ın da sunucusu olan evlilik programı oldukça izlenilmekte ve ilgi görmektedir. Hanife Gürdal adlı bir bayan da Zuhal Topal’ın programında yer almaktadır.

Önceleri Esra Erol’un yapmış olduğu evlilik programında boy gösteren Hanife Gürdal ani karar ile Zuhal Topal’ın programına geçiş yapmıştır.

Hanifeye Talip Gelenler: Deniz, Umut, Soner, Gökhan

Hanife Gürdal kimdir?

Hanife Gürdal, 1995 doğumlu (yaş 21) İzmirli bir bayandır. Programlarda Hanif Hanım olarak hitap edilmektedir. Evlilik programında kendine göre aday aramakta ve yaklaşık 2 senedir de evlilik programlarında yer almaktadır. Şuan Zuhal Topal’la adlı evlilik programında boy göstermektedir.

Yaklaşık 2 senedir evlendirme programlarında yer alan ve kendine uygun eşi bulamayan ayrıca tesettürlü bir bayan olarak birçok erkek ile yaşantısı olan Hanife Hanım, Türkiye’de birçok kişi tarafından kınanmıştır. Tesettürlü bir bayan olarak böyle lüzumsuz içeriklerde bulunması sosyal medya kullanıcıları tarafından da oldukça eleştirilmiştir ve hala eleştirilmektedir. Kendisinin böyle bir organizasyon içinde bu kadar süre kalması tesettürlü bayanların da böyle olacağı düşüncesine yöneltmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain