Menu

Zuhal Topal Baha Kimdir Nerelidir?

zuhal-topal-baha-kimdir
Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı evlilik programında oldukça popüler isimlerden biri de Baha’dır. Baha İzmir’de yaşamaktadır. Daha önce bir defa evlilik yapmış olan damat adayı dans antrenörlüğü yapmaktadır.

Zuhal Topal’la evlilik programında oldukça popüler isimlerden biri olan Baha 34 yaşındadır.

Baha ve Naz Ayrıldı Mı?

Zuhal Topal’la evlilik programının en çok isimlerinden biri olan Baha ve Naz çiftinin ayrılıkları uzun bir süre konuşulmaya devam etmiştir.

Çift’in evlilik haberleri beklenir iken ayrılık haberini açıklamaları izleyicilerde büyük şok etkisi yaratmıştır. Farklı talipleri arayacaklarını ifade eden çift birbirleri ile ekran önünde tartışmaktan geri duramamıştır. Naz’ın taliplerine karşı sert tepkide bulunan Baha Naz’ı hala seviyor mu sorularını da gündeme getirmeyi başarabilmiştir.

Bu gelişmelerin üzerine kulislerde Baha ve Naz aşkının yeniden alevleneceği konuşulmaya başlanmıştır. Baha ile ayrılıklarının ardından stüdyoya bir süre gelmeyen Naz olayların gelişmesi üzerine yeniden ekran karşısında yerini almıştır. Farklı adaylar ile devam etme kararı alan çiftin hala birbirinden vazgeçmiş olamayacağı kulislerde en çok konuşulan konulardan birini oluşturmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain