Menu

Zeynep Kızıltan Kimdir / Cesur ve Güzel Dizisi Hülya


Zeynep Kızıltan, sevilen televizyon dizisi Cesur ve Güzel’de Hülya karakterine hayat vermektedir. Hülya karakteri, hikayenin genelini etkileyen ve kilit karakterlerden biri diyebileceğimiz bir karakterdir.

Dizinin karanlık karakterlerinden olan, gelin Cahide’nin, ailenin mirasına konabilmek adına bebek sahibi olmak istemesi ile birlikte Hülya karakteri hikayeye dahil olmuştur.

Cahide hamile kalamadığından ötürü bir taşıyıcı anneye ihtiyaç duymuş ve bunu gizlice yapmak istemiştir. Bu sayede arayışa girmiş ve Hülya’yı yalanına ortak etmiştir.

Hülya bir hayat kadınıdır ve Cahide’nin teklifi ile taşıyıcı anne olarak, istediği maddi güce kavuşmayı hedeflemektedir.

Şimdilik sadece Cahide karakteri ile ortak bir yalanı paylaştığını gördüğümüz karakterin, ilerleyen bölümlerde bebek dünyaya geldikten sonraki hamleleri izleyicide merak uyandırmaktadır.

Bir yandan içine düştüğü kötü hayattan kurtulmak için göze aldıkları ile şaşırtan Hülya karakteri, zaman zaman da izleyiciyi öfkelendiren tutumlar sergilemektedir.

Zeynep Kızıltan Kimdir? 

1985 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncunun boyu 1.72 cm’dir ve kilosu 55 kg’dır. Ela gözlü olan oyuncu, oyunculuk eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde almıştır.

Buradan mezun olduktan sonra aktif olarak oyunculukla uğraşmıştır. Birçok televizyon dizisinde etkili rollerde oyunculuğunu sergileyen oyuncunun oynadığı filmler de bulunmaktadır.

Cesur ve Güzel isimli televizyon dizisinde ise mesleğinin en etkili rollerinden bir tanesini canlandırmaktadır.

Bu rol ile daha geniş bir kitle tarafından tanınma imkanı bulan oyuncu, hayat verdiği sinsi karakteri de başarı ile canlandırmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain