Menu

Zeynep Bastık Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Rüya

Zeynep Bastık’ı Fox ekranlarında 3 Kasımda gösterime giren, her Perşembe saat 20.00’da izleyenlerinden tam not alan Umuda Kelepçe Vurulma dizisinde ki Rüya karakteriyle tanımaktayız. Dizi bambaşka şehirlerde ki farklı farklı hayat hikayelerini konu almaktadır. Dizide Bastık’ı Rüya isimli karaktere hayat verirken bulmaktayız.

Rüya karakterinin küçüklükten beri tek hayali kısa yoldan zengin olmaktır. Bu hayalini gerçekleştirebilmesi için tek yol zengin bir sevgili bulmaktır. Rüya’nın okuldaki projeye girmesi imkânsızdır. Fakat şans bu imkanı ayaklarına kadar getirmiştir.

Okulda tek kişilik yer olduğunu öğrenen Rüya, İnci’nin çektiği kura ile şans torpili ile girmiştir. Rüya’nın aynı zamanda hırsızlık gibi kötü bir huyu da vardır.

Zeynep Bastık Kimdir?

Zeynep Bastık 5 Mayıs 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Ve başak burcudur. Şu anda 25 yaşında olan Zeynep Bastık 1.65 boyunda ve 53 kilodur. Başarılı oyuncunu göz rengi ise kahverengidir. Lise mezunu olan güzel oyuncu eğitim hayatını İzmir Karataş Lisesi’nden mezun olarak tamamlamıştır.

Murat Dalkılıç’ın Bi Güzellik Yap albümünde, Lüzumsuz Savaş adlı parçasında yaptıkları düet ile ismini duyurmuş ve dikkatleri üstüne çekmiştir. Takipçileri tarafından sempatik, doğal ve başarılı bulunmaktadır.

Daha sonra kendi albümünden çıkış parçası olan Fırça isimli şarkısıyla müzik dünyasına girmiş oldu. Zeynep Bastık müzik dünyasının yanı sıra farklı dizilerde oyuncu olarak rol almaktadır. Şu anda Fox TV’de yayınlanan bir dizide her hafta izleyicileri ile buluşmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain