Menu

Zeynep Alkan Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Emoji Emel


Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oynayan Zeynep Alkan, Emoloji lakaplı Emel karakterini canlandırıyor. Emel karakteri okulun eski öğrencilerindendir.

Hayat Öğretmen gelince edebiyat öğrencilerinden biri olmuştur. Emoloji Emel isimli karakter kendi duygularını, hissettiklerini ya da herhangi bir şeyi anlatırken kendini emojilerle ifade eden bir genç kızdır.

Tam bir liseli kız karakteridir. Taklit yeteneği hiç yoktur fakat yine de herkesin taklidini yapar ve sempati toplar. Emoloji Emel, konuşmayı anlatmayı çok seven sürekli hareket halinde bir genç kız tipi sergiler.

Zeynep Alkan Biyografi

Zeynep Alkan 26 Mayıs 1998 doğumlu ve İstanbulludur. İkizler burcu olan Zeynep Alkan 49 kg, 1.65 cm boyundadır. Kumral, yeşil gözlü ve on dokuz yaşında olan Zeynep Alkan’ın babası oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’dır.

Annesi ise oyuncu Canan Hoşgör’dür. Bu sezon ekranlara merhaba diyen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Emoloji Emel karakterinde olduğu gibi gerçek hayatta da mimiklerini, hareketlerini çok iyi ve sık sık kullanan bir oyuncudur.

Bunu sosyal medya hesaplarından paylaştığı görüntü ve videolardan anlıyoruz. Henüz eğitimine lise öğrencisi olarak devam etmekte olan Zeynep Alkan, babası Hamdi Alkan ve annesi Canan Hoşgör gibi usta oyuncuların çocuğu olmanın da verdiği avantaj ile doğuştan bir yeteneğe sahip olsa da, ileride iyi bir eğitimle sektörün aranan oyuncuları arasında olması bekleniyor. Zeynep Alkan bu konuda annesi ve babasının desteğini de alıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain