Menu

Yüksek Sosyete Zuhal Olcay Saç Rengi Ve Modeli

Olcay, 10 Ağustos 1957 yılında İstanbul’a bağlı olan Üsküdar semtinde dünyaya gelmiştir. 59 yaşındaki oyuncu Ankara Devlet Konservatuarından mezun olmuştur.

Aynı zamanda piyano öğretmenliği de yapmaktadır. Birçok dizide yer alan oyuncu kendini geliştirmek için Londra’ya gitmiştir. Burada oyunculuk eğitimi alarak Türkiye’ye geri dönmüştür. Dizilerdeki başarısı ile ödüller alan oyuncu şimdi Yüksek Sosyete dizisinde rol almaktadır.

Saç Rengi ve Modeli:

Yeni sezon saç trendlerinin arasında Zuhal Olcay’ın saç rengi ve modeli de bulunmaktadır. Dalgalı saçları ile Cleopatra kesimi yaptıran Olcay’ın saçları kestane rengidir.

Dalgalı saçlarının arasına attırmış olduğu sarı gölge ışıltıları ile bu sene saç modeli trendleri arasına girmiştir. Saçlarını Cleopatra modelinde kestiren oyuncunun saç boyu omuzlarına kadardır. Kısa dalgalı saçları, boyanın canlı ve göz alıcı olmasını sağlamıştır.

Yüz şekli yuvarlak olan Olcay’ın saç kesimi de yüz şekline ve göz rengine göre belirlenmiştir. Saç seçimini göz renginin bir ton açığı olarak yaptırmıştır. Saç kesimi ve rengi yüzünü de ortaya çıkarmıştır.
yuksek-sosyete-zuhal-olcay-sac-modeli-1

yuksek-sosyete-zuhal-olcay-sac-modeli-2

yuksek-sosyete-zuhal-olcay-sac-modeli-4

yuksek-sosyete-zuhal-olcay-sac-modeli

yuksek-sosyete-zuhal-olcay-sac

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain