Menu

Yüksek Sosyete Reytingleri Nasıl? Kaçıncı Sırada Yer Alıyor?

yuksek-sosyete-reytingleri-nasil
Yüksek Sosyete Reyting Durumu Nedir Kaçıncı Sırada Yer Alıyor?
Star TV ekranlarında Haziran ayında gösterime giren dizi ilk bölümünden itibaren reyting sıralamalarında ilk 10.un içerisinde olmayı başarmıştır. Yayınlandığı ilk gün reyting sıralamasında 4. olan dizi sonraki hafta ikinciliğe yükselmeyi başarmıştır. Perşembe günleri saat 20.00’da başlayan dizi Star TV ekranlarında yer almaktadır.

Yüksek Sosyete Oyuncuları Kimlerdir?

Başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk’ün yer aldığı Yüksek Sosyete büyük beğeni alarak yerini korumayı başarabilmiştir.

Hazar Ergüçlü dizide Cansu karakterine hayat verirken Engin Öztürk Kerem karakterine hayat vermektedir. Cansu ve Kerem’in küçük sırlarla dolu hikayesinin sonunda birbirine yakınlaşacak iki çiftin aşkının anlatıldığı dizi başladığı günden itibaren büyük beğeni almayı başarabilmiştir.

Hazar Ergüçlü: 1992 yılında doğan oyuncunun Kıbrıslı olduğu bilinmektedir. 1.65 boyunda olan güzel oyuncu 54 kilodur. Medcezir dizisinde Eylül karakteri ile tanınan oyuncu Yüksek Sosyete dizisinde zengin ama mutsuz bir ailenin kızı Cansu’yu canlandırmaktadır.

Cansu annesi tarafından sevilmeyen, uğursuz olarak nitelendirilen hayatına her zaman başkaları yön veren bir kızdır. Oliva’da çalışmaya başlaması ile tüm hayatı değişecektir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain