Menu

Yüksek Sosyete Özeti Ne Zaman Hangi Günler Ve Saat Kaçta

yuksek-sosyete-dizi-ozeti-ne-zaman
Yüksek Sosyete Dizi Özeti Hangi Günler Yayınlanıyor?
Yüksek Sosyete, her Perşembe günü saat 20:00 da Star TV de yayınlanmaktadır. Kerem ve Cansu’nun imkânsız aşkını konu almaktadır.

Çok zengin ve prestij sahibi olan bir ailenin küçük kızı olan Cansu’nun, zengin yaşam tarzından sıkıldığı, sadece mutlu ve kendi istediği gibi bir hayat sürdürmek için bu yolda ilerlemeyi göze aldığı konu almaktadır.

Annesi Süreyya Koran’ın Cansu’ya hamile iken ve doğduğundan sonra eşi tarafından yaşadığı sorunlar ve kendi ailesini bu zamanlarda kaybettiği için sürekli olarak kızı Cansu’yu suçlamış ve uğursuz olarak ifade etmektedir.

Annesinin istediği gibi yaşamak isteyen Cansu bir gün kendine göre adlandırdığı işaretler peşinde gitmiştir. Ve zengin kız satış annesi tarafından evlendirilmek isteyen ailenin yerinde satış elemanı olarak çalışmaya başlamıştır. Ailede sadece anlayışla karışlayan abisine sırrını anlatabilmiştir. Bu sırada Kerem ve Mert yer değiştirdiği için Çalhan olarak Kerem bilinmektedir.

Kerem ve Cansu arasında sırlar dolu bir aşk yaşanmaya başlamıştır. Cansu’nun abisi artık aile baskılarına dayanamadığı için intihar etmiştir. Bu nedenle Cansu ve annesi yakınlaşmıştır.

Aşk hayatını ablasına anlatması nedeniyle Cansu’nun ablasının planları nedeni ile Koran olduğu ortaya çıkmış ve Kerem ile araları bozulmuştur. Kerem yaşadığı durumlardan dolayı artık iyi niyetli biri olmamaya karar vererek intikam almak için planlar yapmaya başlamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain