Menu

Yüksek Sosyete Olivia Nerede Çekiliyor?

yuksek-sosyete-olivia-neresi
Yüksek Sosyete Dizisi Olivia Market Neresi Dizi Nerede Çekiliyor?
Yüksek Sosyete dizisi Star TV’nin en çok reyting alan ve en çok severek izlenen dizisi olma özelliği taşımaktadır. En çok ilgi çeken ve çekilen bölümü Olivia organik market günlük hayatta canlı müzik yapılan bir cafe bar tarzında bir mekân olmaktadır.

Olivia’nın gerçek adı Cabana Bistro ‘dur. Yüksek Sosyete Dizisi’nin en çok çekilen mekanı Olivia Ata şehir ‘de Cabana Bistro ‘da çekilmektedir. Daha önceleri de bu mekânda dizi çekimleri yapılmıştır. Medcezir, Kiralık Aşk ve Eşkıya Dünya’ya Hükümdar Olmaz adlı diziler Ata şehir’ de bulunan Cabana Bistro ‘da çekilmiştir.

Yüksek Sosyete Olivia Nerede Çekiliyor? 

Yüksek Sosyetenin organik marketi Olivia’nın çekimi Yeditepe Üniversitesi’nin çevresinde bulunmaktadır. Yüksek Sosyetenin kaliteli ve ünlü oyuncuları şunlardır; Engin Öztürk, Meriç Aral, Hazar Er güçlü, Zuhal Olcay, Mehmet Ozan Dolunay, Seren Deniz Yalçın, Nihat Altınkaya, Hakkı Er gök, Aliye Uzun Atağan, Taner Barlas’tır.

Yüksek sosyete dizisi daha önce perşembe günleri yayınlanırken daha sonra Cumartesi gününe alınmıştır. İlgi ile izlenen dizide yeni bölümlerde büyük sürprizler olacağı söyleniyor.

yuksek-sosyete-olivia-nerede

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain