Menu

Yüksek Sosyete Mert Kimdir Kaç Yaşındadır? Gerçek Adı Nedir?

yuksek-sosyete-mert-kimdir-gercek-adi
Yüksek Sosyete Dizisi Mert Kimdir Kaç Yaşındadır? Gerçek Adı Nedir? Hakkında Bilgi
Star TV’de salı akşamları ekrana gelen Yüksek Sosyete dizisin de Mert karakterine hayat veren oyuncu Mehmet Ozan Dolunay’dır.

Mehmet Ozan Dolunay Kimdir?

Mehmet Ozan Dolunay, 17 Şubat 1991 İstanbul doğumludur. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur. 1.79 cm boyunda olan oyuncu 76 kg’dır. Yeşil gözlü oyuncu kova burcudur. Oyuncu Kim Milyoner Olmak İster? İsimli yarışmaya katılarak bu şekilde adını duyurmuştur.

Oyunculuk hayatına Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başlamış, Oyunbozan dizisi ile devam etmiştir ve halen Yüksek Sosyete dizisin de Mert karakterine hayat vererek oyunculuğa devam etmektedir. Başarılı bir oyunculuk performansı göstermekte olan oyuncunun büyük bir hayran kitlesi vardır.

Mehmet Ozan Dolunay 2014 yılında katılmış olduğu ve Selçuk Yöntemin sunduğu Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasında başarılı bir performans sergileyerek yüz yirmi beş milyar para ödülünün sahibi olmuştur. Oyuncu 2013 yılında da Craft oyunculuk atölyesin de iki yıl oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğu da 2015 yılında başlamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain