Menu

Yüksek Sosyete Işıl Kimdir? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler Nelerdir?

yuksek-sosyete-isil-kimdir
Yüksek Sosyete Dizisi Işıl Kimdir Gerçek Adı Nedir?
Yüksek sosyete adlı dizde Işıl karakteriyle rol alan Ceyda Tepeliler 14.12.1986 İstanbul doğumludur. Ceyda Tepeliler Pera Güzel Sanatlar Akademisi mezunu olup Müjdat Gezen Sanat Merkezin’de Tiyatro Eğitimi alıp oyunculuğa ilk adımını 2009 yılında Deniz Yıldızı adlı dizi ile adım atıp adını duyurmuştur.

Oyunculuk eğitimini Dinle Sevgili adlı diziyle devam ettirmiştir. Daha sonra oyunculuk adına birçok projede yer almıştır. Ceyda Tepeliler aynı zamanda Bale eğitimi alıp kemanda çalabilmektedir.

Yüksek Sosyete Işıl Kimdir? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler Nelerdir?

2009: Deniz Yıldızı ilk oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Begüm Topçu, Başak Akbay, Cantuğ Toray, Güneş Emir, Nermin Uğur gibi başarılı ve yetenekli oyuncular yer almaktadır.

2011: Dinle Sevgili, ardından Dinle Sevgili adlı dizi ile oyunculuk hayatına devam etmiştir.

2014: Hayat Yolunda, Ediz Hun, Sinem Öztürk, Ceyda Tepeliler, Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar ile zengin oyuncu kadrosuyla Hayat Yolunda dizisinde rol almıştır.

2014: Bu Son Olsun Dizisinin oyuncuları ise Ceyda Tepeliler, Engin Öztürk, İlker İnanoğlu, İpek Karapınar ve Nur Fettahoğlu ile kameralar karşısına geçmiştir.

2015: Şehrin Melekleri oyuncu kadrosu ise Nilay Cafer, Volkan Akçaalan, Cenk Ertan, Buse Varol ve Ceyda Tepeliler rol almıştır.

2016: Yüksek Sosyete adlı dizinin oyuncuları ise Zuhal Olcay, Aliye Uzunatagan, Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk,Meriç aral ve Ceyda Tepeliler rol almıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain