Menu

Yüksek Sosyete Çekildiği Yer Neresi Hangi İlde Ve Semtte Çekiliyor

yuksek-sosyete-cekildigi-yerler
Yüksek Sosyete Dizisi Nerede Çekildi?
Başrollerini Hazar Er güçlü ve Engin Öztürk’ün paylaştığı Yüksek Sosyete adlı dizi tüm izleyiciler tarafından merakla izlenmeye devam etmektedir. Star TV ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete dizisi her perşembe akşamı saat 20:00’de sizlerle buluşuyor.

Yüksek Sosyete dizisinin konusu nedir?

Yüksek Sosyete dizinin konusu, imkansız aşk olmaktadır. İki genç insanın hayat hikâyesi üzerine kurgulanmıştır. Yıllardır emekleriyle çalışan bir ailenin oğlu olan Kerem ve varlıklı bir ailenin kızı olan Cansu birbirlerine âşık olurlar.

Cansu ve Kerem tüm bu şartlara rağmen birlikte olabilecekleri mi, herkesi her şeyi arkalarında bırakabilecekler mi? İlerleyen bölümlerde tüm sorularımızın cevabını alacağız.

Yüksek Sosyete dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Hazar Ergüçlü; Cansu, Engin Öztürk ise Kerem karakterini canlandırmaktadır. Kerem ve Cansu ile yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen arkadaşlarının isimleri ise Ece ve Mert’tir. Ece ve Mert karakterlerini ise Meriç Arol ve Ozan Dolunay canlandırmaktadır. Metin Belekoğlu yönetiminde çekilen dizi henüz net bir açıklama gelmese de ilk bölümlerinde İzmir şimdilerde ise İstanbul ve çevrelerinde çekilmeye devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain