Menu

Yüksek Sosyete Cansu Kaç Yaşında Gerçek İsmi

yuksek-sosyete-cansu-kimdir
Yüksek Sosyete Dizisi Cansu Kim Kaç Yaşında Ve Gerçek İsmi Hakkında Bilgi
Star TV ekranlarında her Perşembe saat 20.00 saatleri arasında yayınlanan dizinin başrol oyunculuğunu Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk paylaşmaktadır. Cansu karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü 1992 doğumludur. Kıbrıs doğumlu güzel oyunu daha önce Kuzey Güney ve Medcezir dizisinde rol almıştır.

Hazar Ergüçlü Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Kıbrıslı güzel oyuncular arasında yer alan Hazar Ergüçlü 1992 doğumludur. Kuzey Güney dizisinde ekran karşısına çıkan güzel oyuncu bu dizide Simay karakterine hayat vermiştir. Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy gibi isimler ile rol alan oyuncu bu dizide Eylül karakteri ile izleyiciler ile buluşmuştur.

Son olarak güzel oyuncu Yüksek Sosyete dizisinde Cansu rolü ile yeniden ekran karşısında yer almaktadır. Ünlü oyuncunun Açlığa Doymak, Gölgeler ve Suretler gibi filmlerde de rol aldığı bilinmektedir.

Yüksek Sosyete dizisinde Cansu karakterine hayat veren güzel oyuncu zengin fakat bu zenginlik arasında bir o kadar da mutsuz bir kızı canlandırmaktadır. Gerçek kimliğini saklamaya çalışarak pek çok kişinin hayali olan bir yaşamı içinden çıkıp kendini ait hissettiği yerde hayatının aşkı ile tanışacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain