Menu

Yüksek Sosyete Avukat Levent Kimdir Nerelidir Gerçek Adı Nedir?

yuksek-sosyete-avukat-levent-kimdir
Yüksek Sosyete Dizisi Avukat Leventin Gerçek Adı Nedir? ( Nihat Atın kaya)
Yüksek Sosyete dizinde ünlü bir avukatı canlandıran Levent, her zaman ki gibi karizması ile herkesi ekranların başına kitlemeyi başarmıştır.

Gerçek hayattaki adı Nihat Atın kaya olan ünlü oyuncu 1979 yılında Karabük’te doğmuştur. Bugüne kadar birçok diziden tanıdığınız Nihat Altınkaya karizması ile dillere destan olmuş bir oyuncudur.

Nihat Altınkaya hangi dizilerde rol almıştır?

Nihat Altınya; Menekşe ile Halil, Kurtlar Vadisi Pusu, Dudaktan Kalbe, Yaprak Dökümü, Unutulmaz, Tozlu Yollar, Karadayı ve Kara Ekmek gibi büyük izleyici kitlesine sahip dizilerde rol almıştır.

Şimdiler de oynadığı Yüksek Sosyete dizisinde dünya turundan yeni dönmüş bir avukatı canlandırmaktadır. Kırk yaşlarında olan Avukatın iş dünyası dışında Yüksek Sosyetede ki kimseyle bir alakası bulunmamaktadır. Sempatik tavırları ve 40 yaşın verdiği karizması ile Süreyya Koran’ı etkilemeye çalışmaktadır.

2005 yılında Fair Factor yarışmasına katılıp daha sonra elenen oyuncu, 2012 yılında Survivor yarışmasının 1. si olmuştur. Profesyonel sporculuk geçmişi olan Altınkaya, manken, oyuncu ve foto model olarak hayatına devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain