Menu

Yıldırım Şimşek Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Asım

Yıldırım Şimşek; son zamanların sevilen televizyon dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz’ da Asım isimli karaktere hayat vermektedir. Sevilen televizyon dizisinde, çeşitli suçlardan mahkümiyet yaşamış olan gençlerin okula dönüş şanslarını değerlendirmesi ve bu süreçte yaşadıkları konu alınmaktadır.

Bir kolejde eğitimlerine devam etme şansı yakalayan gençlerin, diğer öğrenciler ile yaşadıkları sınıfsal çatışmalar tüm gerçekliği ile konu alınmaktadır.

Bu nedenle bu televizyon dizisi, hem gençler hem de yetişkinler tarafından sevilerek izlenmektedir. Öğrencilerin ve ergenlerin sorunlara, hayata bakış açılarına yakından ışık tutan yapımda hareketli olaylar anlatılmaktadır.

Farklı hayatların farklı hikayelerini yaşayan gençlerin kesişen hayatları ve onların sorunları, abartıdan uzak bir şekilde tüm yalınlığı ile yansıtılmaktadır. Genç karakterlere hayat veren başarılı oyuncuların performansları, tecrübeli ve sevilen oyuncuların oyunculukları ile desteklenmektedir.

Yıldırım Şimşek Kimdir?

Yıldırım Şimşek; 01.10.1969 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1.72 cm. boyunda olan oyuncu, 70 kg’dır. Yıldırım Şimşek, oyunculuğa gönül verdikten hemen sonra oyunculuk eğitimi almıştır.

Eğitimini tamamladıktan sonra televizyon dizilerinin dünyasına adım atmıştır. 2001 yılı içerisinde bir televizyon dizisinde rol alarak ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Ardından oldukça uzun soluklu olan, hafta içi her gün yayınlanan bir televizyon dizisinde rol almıştır. Yoğun tempoda çalıştığı bu uzun soluklu televizyon dizisinde, izleyiciler tarafından tanınmış ve aşina olunan bir yüz haline gelmiştir. Son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli televizyon dizisinde rol almaya devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain