Menu

Yiğit Dikmen Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Burak

Şu sıralar mahkûm öğrencilerin hayatının anlatıldığı bir dizide etkili karakterlerden birine can veren Yiğit Dikmen daha önce de sevilen yapımların yüzü olarak seyircinin karşısına çıktı. Konservatuar mezunu olmasının yanında sporcu kişiliğiyle de aktif olarak boy gösteren oyuncu bu konuda önemli başarılar elde etti. Özellikle crossfit ismi verilen spor dalında kendini geliştirdi.

Yiğit Dikmen Kimdir?

Doğum tarihi 4 Nisan 1987 olan Yiğit Dikmen 29 yaşında ve koç burcu. Doğum yeri İstanbul. 1.84 boyunda olan ve 80 kg ağırlığında olan genç oyuncu kahverengi gözlere sahip. Siyah saçlı, esmer tenli.

Kendisinden birkaç yaş küçük bir erkek kardeşi var. Erkek kardeşiyle olan benzerliği dikkat çekici. Lisenin ardından Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümünü kazanan ve başarıyla mezun olduktan sonra hem sporla hem de oyunculukla uğraştı. Kendine iki alanda da uygun fırsatlar buldu.

Sevilen ve izlenen yapımlarda yer alarak kendini oyunculuk konusunda geliştirme imkânı yakaladı aynı zamanda bu şekilde tanınan yüzler kervanına katıldı. Sporcu kişiliğini gösterebileceği ve kendini deneyebileceği yarışma programlarında yer alarak televizyon ekranlarındaki yerini sağlamlaştırdı.

Kendini bu şekilde tanıttıktan sonra çokça hayran edinmekle kalmayıp yapımcı ve yönetmenlerin de dikkatini çekti. Kendisine gelen projeleri değerlendirerek birkaç dizi projesinde performansını gösterdi.

Aynı zamanda aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Yiğit Dikmen özel hayatıyla, spor hayatıyla ve dizi hayatıyla ilgili olan gelişmeleri kullandığı hesaplardan paylaşmayı ihmal etmiyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain