Menu

Yeter Dizisi Reyting Sonuçları Ve Sıralaması Nasıl?

yeter-dizisi-reyting-sonuclari
Başladığı ilk zamanlara oranla reyting sıralamasında iyi bir yere sahip olabilmeyi başaran dizinin yapımcılığını Koliba Film yapmaktadır. Dizide Aylin karakterine Pelin Karahan hayat verir iken, Yurdaer Oku da Yekta karakterini canlandırmaktadır.

Perşembe akşamları saat 20.00’da yayınlanan dizi yeni sezonu ile büyük beklentiler sunmuştur. Diğer kanallardaki rakipleri ile kıyasıya mücadele içerisinde olan dizi son bölümleri ile beklentileri karşılayamamıştır. Reyting sıralamasında 6.sırada yer alan Yeter dizisi uzun bir süre bu şekilde reyting alacak gibi görünmektedir.

Yeter Dizisinin Konusu ve Oyuncuları 

Dize Pelin Karahan oldukça başarılı bir beyin cerrahı olan ve kendisinden yaşça büyük olan Yekta Harmanlı ile evlenmektedir.

İlk zamanlarda mutlu giden evlilik zamanla sarsıntıya uğrayacaktır. Dizide Yekta karakterine hayat veren Yurdaer Okur oldukça başarılı bir performans sergilemektedir. Yekta hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını isteyen ve kendi başarısı ile her zaman övünen acımaz biridir.

Bu durum çocukları Kaan’ı da odlukça derinden etkilemektedir. Şiddet eğilimi olan Kaan’ın durumu Aylin’i oldukça endişelendirir ve doğacak kızını Yekta2dan saklama kararı alır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain