Menu

Yeter Dizisi Pelin Karahan Diziden Neden Ayrıldı? Sebebi Nedir? Geri Dönecek Mi?

yeter-dizisi-pelin-karahan-diziden-ciktimi
 Yeter Dizisi Pelin Karahan Diziden Ayrıldı Mı?
ATV’nin sevilen dizisi Yeter’in güzel oyuncusu Pelin Karahan diziden neden ayrıldı? Geri dönecek mi? sorusu tüm izleyicelerin merak ettiği bir soru.

Perşembe günleri saat 20:00 ‘de ATV’de yayınlanan Yeter dizisinin Aylin Harmanlı karakterini canlandıran güzel oyuncusu Pelin Karahan’ın diziden ayrılacağı söylenmişti. Yeter dizisi seyircileri Pelin Karahan’ın diziden neden ayrılacağı sorusunun cevabını merak etmekteydi.

Pelin Karahan diziden ayrılma sebebinin 5 aylık hamile olması ve hamileliğinin kalan son 4 ayını dinlenerek geçirmek istemesi üzerine diziden ayrılacağını açıklamıştır.

Pelin Karahan çekimlerin yoğun temposu içinde çalışmak istemediğini ve diziye başlamadan önce de hamile kalırsam diziyi bırakırım diye anlaştığını belirtmiş.

Eşi Bedri Güntay ve oğlu Ali Demir ile vakit geçirerek dinlenmek istediğini belirtmiş. Dizideki Aylin karakteri ile seyircilerinin karşısına çıkan oyuncu senaryo gereği ölerek diziye veda edecek. Pelin Karahan seyircilerine teşekkür ederken de tekrar diziye dönüp dönmeyeceği sorusuna ise bir cevap vermemiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain