Menu

Yeter Dizisi Kıyafetleri ve Elbiseleri

yeter-dizisi-kiyafetleri
ATV ekranlarında her hafta Perşembe günleri saat 20:00’da yayınlanmaktadır. Her hafta yenilenen bölümü ile 20:00’a kadar özet bölümleri yayınlanmaktadır.

Geçen hafta yayınlanan dizinin bölümünü kaçıranlar özet saatlerinde tekrardan izleyebilirler. Perşembe günleri gece saatlerinde bölüm tekrar halinde özet şekillerinde yeniden verilmektedir.

Dizi Kıyafetleri ve Elbiseleri:

Her hafta yayınlanan bölümlerinde oyuncuların giydikleri kıyafet ve elbiseler izleyiciler tarafından beğenilmiştir. Hangi markadan ve nereden satın alındıkları merak edilmektedir. Kıyafet ve elbise seçimleri farklıdır.

Dizide rol alan bay ve bayanların giydiği elbise ve kıyafet markaları: İpek yol, Koton, İnci deri, Machka, Tuba Ergin, Taggfashion, Glamm Go, Biella, Liujo, Kanaviçe, Petites Pierres, Perspective, İnci, Houseofogan, Mariposa, Mavi, Monreve, Nike, İnci Deri, Forever Gizia, Adl, Prada gibi ünlü markalardan yer almaktadır. Her bölümünde farklı kıyafet ve aksesuarlar ile izleyici karşısına çıkmaktadırlar. Kıyafet ve elbiselerin tercih edildiği markalar tanındık ve dünyaca en iyi olan giyim, ayakkabı, çanta, takı ve aksesuar markaları arasında yer aldığı görülmektedir.
yeter-dizisi-kiyafet-giyim

yeter-dizisi-kiyafet

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain