Menu

Yeter Dizisi Gökhan Karakteri Kimdir Adı Nedir Gerçek Adı

yeter-dizisi-gokhan-kimdir
Yeter dizisi Atv kanalında yayınlanan sevilen bir dizidir. Her geçen gün diziye eklenen yeni oyuncular ile dizi daha da güçleniyor. Bu da dizinin izlenme oranını arttırarak her gün yeni kitlelere ulaşmasını sağlıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu ve Asla Vazgeçmem dizisinin arkasında gelen Yeter dizisi reyting sıralamasında genel olarak 3. Sırada yer alıyor.

Yeter Dizisi Gökhan

Yeter dizisine yeni eklenen Gökhan karakterini Cenk Torun canlandırıyor. Ankara’da 1974 yılında doğmuş olan Cenk Torun 42 yaşındadır. Televizyonlardaki ilk deneyimi Yıldız Tilbe’nin Delikanlım klibinde yer alarak başlamıştır.

Sonrasında Çılgın Bediş dizisinde Oktay karakterini canlandırmış ve 90lı yıllarda en sevilen oyuncu unvanını almıştır. Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar rolünün teklifini almış ancak reddetmiştir.

Aynalı Tahir, Benim İçin Ağlama, Arka Sokaklar, Gemilerde Talim Var dizilerinde rol almıştır. Son olarak Ölümsüz Kahramanlar dizisinde 3 sezon yer almış olan Cenk Torun şuan Yeter dizisinde yer alıyor. Başarılı oyuncunun da katılımıyla reyting oranlarında artışı hedefleyen Yeter ekibi hız kesmeden yoluna devam ediyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain