Menu

Videolu Çok Güzel Resimli Cuma Mesajları

resimli-cuma-mesajlari
Dini açıdan en önem verilen günlerden biri Cuma günüdür. Bundan dolayı gönderilen hadislerin yazılı olduğu ya da özlü mesajların yerini alan resimli cuma mesajları ile daha etkili bir iz bırakabileceksiniz. Bu resimler ile insanların görsel hafızalarında daha güçlü bir iz bırakarak onlar ile daha iyi bir iletişim kuracaksınız.

Bazen bir gül resminden esinlenerek yapılan resimlerin yanı sıra bazen de Arapça sözlerin yazılı olduğu resimleri tercih edebilirsiniz.

Videolu Resimli Mesaj Alternatifleri 

Bu mesajlarda daha çok hadislerin ya da özlü sözlerin bir araya geldiği arka kısmında Tasavvuf müziği yer alan videoları tercih edebilirsiniz. Sadece bu müzik ile olan alternatifleri değil bir yandan da sesli anlatımlar ve resimler ile desteklenen alternatifleri burada bulabileceksiniz. Bunun gibi mesajlar ile cuma günü hakkında verilmesi gereken önemi tam anlamı ile verebileceksiniz.

Dinen uygun olan ve yapılması her Müslüman tarafından şart olan yazıların yazıldığı resimler görsel hafıza içinde oldukça yer edinebilecektir.

Ek olarak arkadan verilen ince dini bir müzik ile de insanların gönüllerinde olan kiri ve pası alabileceksiniz. Sevdiklerinizi böyle günlerde rahatlık ile hatırladığınızı gösterebilecek ve onlara iyi olan dualarınızı rahatlık ile sağlamış olacaksınız.

Bu da sevdikleriniz ile sizler arasında olan bağlılık duygusunun daha çok artması üzerinde etki edecektir. Kendiniz için istediğiniz kadar farklı binlerce resimli ve videolu olarak yer alan mesajları tercih edebilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain