Menu

Vatanım Sensin Reyting Rekoru Kırabildi Mi? Reytingleri Nasıl?

vatanim-sensin-reyting-sonuclari
Merak Edilen Vatanım Sensin Dizisi Reyting Rekoru Kırabildi Mi? Sonuçlar Nasıl
Yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medya üzerinde de oldukça çok konuşulan dizi reyting rekorlarını kırmayı başarabilmiştir. Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer almayı başaran dizi her Perşembe saat 20.00da izleyicileri ile buluşmaktadır.

Vatanım sensin 2 bölümünde Reyting rekoru kırmayı başardı ve 1. oldu

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in paylaştığı dizi vatanını savunmak için canı pahasına mücadele eden Cevdet’in hikâyesini anlatmaktadır. Başrol oyuncularından Halit Ergenç dizide Cevdet karakterine hayat verirken, Bergüzar Korel de Azize karakterini canlandırmaktadır.

Vatanım Sensin Oyuncuları

Usta oyuncuları bir araya getiren dizi konusu kadar oyuncuları ile de sosyal medya üzerinde konuşulmayı başarabilmiştir. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in rol aldığı dizide Cevdet hain bir kalleşliğin ardından tüm hayatını değiştirmek zorunda kalacaktır. Çok sevdiği tutkulu bir aşkla bağlı olduğu Azize’sinden ayrılmak zorunda olan Cevdet Yunan askerleri adına hizmet veren bir komutan olarak geri dönecektir.

Annesi için hayırlı bir evlat, vatanı için korkusuz bir asker ve çok sevdiği karısı için daime sevgi dolu bir adam olmak için mücadele eden Cevdet sahip olduğu her şeyi kaybetmek ile karşı karşıyadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain