Menu

Vatanım Sensin Oyuncuları Ve İsimleri Karakterleri Gerçek Adları

vatanim-sensin-oyunculari-isimleri
Vatanım Sensin Oyuncuları Ve İsimleri Karakterleri Gerçek Adları Listesi
Vatanım Sensin dizisi Ekim ayından Kanal D ekranlarında seyirciyle buluştu. Uzun süren fragmana dizinin gündem oturması ve merak edilen diziler arasına girmesini sağladı. Şimdi Vatanım Sensin oyuncu ve isimlerin şöyle bir göz atalım.

Halit Ergenç: 1970 İstanbul doğumlu ünlü oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. Yıldızı Bin Bir gece adlı dizide parlayan oyuncu, Bergüzar Koral ile evlidir. Dize’de Cevdet isimli bir askeri canlandırmaktadır.

Bergüzar Korel: Tanju Korel ve Hülya Darca’nın kızı olan ünlü oyuncu 1982 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. Halit Ergenç’le evlidir. Binbir Gece, Karadayı, Bitmeyen şarkı dizilerinde rol almıştır. Dizede Azize isimli bir hemşireyi oynamaktadır.

Onur Saylak: Yetenekli oyuncu 1977 Ankara doğumludur. Ağır Roman, Hayat Ağacı, Asi, Gönül Çelen gibi diziler farklı rollere hayat vermiştir. Dize’de Teyfik adlı bir yüzbaşını oynamaktadır.

Senan Kara: 9 Eylül Üniversitesi mezunu olan genç oyuncu 1978’de İzmir’de doğmuştur. Yabancı Damat ve Karakolda ayna var dizilerinde rol almıştır. Dizide Veronika adlı bir bayanı canlandırmaktadır.

Miray Daner: İstanbul’da 1999 da doğan oyuncu, ilk rolünü Bez bebek dizinde oynamıştır. Merhaba Hayat ve Papatyam rol aldığı dizler arasındadır. Dizede ismi Hilal’dir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain