Menu

Vatanım Sensin Hilal Kimdir? Gerçek Adı ve Resimleri

vatanim-sensin-hilal-resim
Vatanım Sensin Hilal Kimdir? Gerçek Adı ve Resimleri (Miray Daner)
Bergüzal Korel ve Halit Ergenç’in başrolleri paylaştığı Vatanım Sensin dizisi Türkiye’de olduğu gibi dünya ülkelerinde de merakla bekleniyordu.

Sonunda Vatanım Sensin dizisinin fragmanı sanal alemde yer aldı. Merakla beklenen dizinin fragmanı dünya ülkeleri arasında beğenerek izlendi ve heyecanı arttırdı. Oyuncu kadrosu güçlü ve dizi hikayesi sürükleyici olan bu çalışma geçen hafta izleyicileriyle Kanal D ekranlarında buluştu.

Vatanım Sensin Dizisinin Hikayesi

Vatanım Sensin dizisi işgal günlerini günümüze uyarlanmış şekilde anlatan bir dizidir. Yaşanan işgaller sırasında birbirinden ayrı düşmüş bir ailenin aradan geçen zamandan sonra tekrar kavuşmasını anlatan ve birbirinden ayrı geçirdikleri zamana inat tutkulu bir aşkın hikâyesini anlatıyor.

Dizide Balkan Harbi ve İzmir İşgali konu edilirken o zamanlarda yaşanmış olan durumlar anlatılıyor. İşgaller sırasında insanların yaşamış olduğu sıkıntılar ve zorlukları konu ediyor. O dönemlerde dost ve düşmanın ayırt edilme aşaması ve dost görünümlü düşmanların ortaya çıkmasıyla insanların yaşadığı zorluklar anlatılıyor. Dizi içerisinde acılar anlatılırken bir yandan da müthiş bir aşk hikayesi ile insanları ekran başına kitliyor.
vatanim-sensin-hilal-gorsel

vatanim-sensin-hilal-kimdir

vatanim-sensin-hilal-miray-daner

vatanim-sensin-hilal-miray

 

One Response
  1. trenvay 16 Kasım 2017 / Cevapla

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain