Menu

Vatanım Sensin Cevdet Kimdir? Gerçek Adı Ve Yaşı

vatanim-sensin-cevdet
Vatanım Sensin Cevdet Kimdir? Gerçek Adı Ve Yaşı (Halit Ergenç)
Sezonun en iddialı yapımlarından olan Vatanım Sensin dizisi Kanal D ekranlarında boy göstermeye başladı. Kurtuluş savaşı yıllarını farklı bir gözle seyirciye anlatan dizi büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Gerek oyuncu kadrosu gerekse de senaryosu ile reytingleri zorlayan dizi Selanikli Cevdet binbaşının İzmir’e giren Yunan ordusuna katılmasını ve vatan haini olarak bilinmesine rağmen, vatanı için mücadele eden bir vatanseverin hikâyesini anlatıyor.

Cevdet Binbaşı Kimdir?

Oyuncu kadrosunda Türkiye’nin en başarılı ve en sevilen aktörlerinden olan Halit Ergenç Cevdet binbaşı rolüyle izleyicinin karşısında yer alıyor. 1970 doğumlu 46 yaşında ki yakışıklı aktör Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra bir süre ekranlara ara vermiş ve Cevdet rolüyle televizyonlara bomba gibi bir giriş yapmıştır.

Oynadığı her role hakkını veren sanatçı Cevdet binbaşı karakteriyle de sevenlerinin gönlüne taht kurmayı başardı. Eşi Bergüzar Korel’le beraber yer aldığı bu projenin yine televizyon ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alması bekleniyor. Her hafta heyecanın dozunun biraz daha arttığı dizi Perşembe günlerinin baş dizisi olma yolunda ilerliyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain