Menu

Vahide Perçin Kimdir / Anne Dizisi Gönül


Başına gelen şeylerden sonra kızını bırakmak zorunda kalan Gönül, yıllar sonra kızına kavuşur aslında onu hiç bırakmamıştır. Kızına annesi olduğunu itiraf edemez.

Ama onun hep etrafındadır ve elinden gelen her şeyi yapar. Vahide Perçin’in can verdiği Gönül cefakâr anne rolünde her bölümde duygusal anlar yaşatıyor izleyenlere. Mücadeleci bir yapısı olan Gönül yıllar sonra kızı için her şeyi yapmaya hazırdır.

Ünlü Dizilerin Aranan İsmi Vahide Perçin Kimdir?

Vahide Perçin’de İzmirli oyunculardandır. İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, 1965 yılında doğdu Haziran ayında doğan oyuncu İkizler burcu.

Bir göçmen ailesinde doğan oyuncunun babası hayatını yollardan kazanan bir tır şoförü annesi ev hanımıdır.

Başarılı bir öğrenci olan Vahide grafik eğitiminden sonra iktisat okurken aklından çıkmayan Tiyatro için sınavlara girmiş ve kazanmıştır.

Konservatuarı da 1. Olarak bitirmiştir. Uzun yıllar Ankara’da Tiyatro sahnelerinde yer alan oyuncu, 2003 yılında efsaneler arasına giren bir dizde usta oyuncularla aynı projede yer almış ve televizyon dünyası onu tanımıştır.

Bu proje Vahide Perçin için bir ivme olmuş bundan sonra televizyonların aranan isimlerinden olmuştur.

Vahide Perçin Evli mi?

Vahide Perçin Tiyatrodan meslektaşı Altan Gördüm ile dünya evine girmiştir. Uzun yıllar süren bu evlilikten bir kızı olan oyuncu geçtiğimiz yıllarda kansere yakalandı bu süreçte kocasından ayrılan oyuncu kendi soyadını kullanmaya başladı. Tedavi sırasında ara verdiği ekranlara hızlı bir dönüş yaptı.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain