Menu

Ünlüler Survivor 2017 Sema Apak Kimdir?


Ünlü Atlet sema aydemir apak ünlüler 2017 survivor yarışmasında
Sema Apak, 17 Ağustos 1985 Bursa doğumlu, Türk milli atletidir. Kısa mesafede koşan ve 400m engelli yarışlarıyla adından bahsettiren Sema Apak, 1.69 boyunda ve 54 kg ağırlığında bir fiziki yapıya sahiptir.

Sema Apak, aynı zamanda antrenörlüğünü Tayfun Akgün’ün yaptığı Enkaspor’un atleti olarak bilinmektedir.

Sema Apak Başarıları

Türk atlet, Londra 2012 yaz olimpiyatlarında, 4×400 bayrak yarışında yarışmaya hak kazanmıştır. Bunun dışında geçmiş senelerde heptatlon branşına da dâhil olan Sema Apak’ın ey iyi derecesi ise 2012 Haziran ayında, Ankara’da yapılmış olan yarışta 56.62 saniyelik derecesi ile 400m engelli branşında başarı elde etmiş olmasıdır.

Yine 2004 yılında Atina Olimpiyatlarında bronz madalyaya sahip olan Sema Apak, evli ve bir çocuk annesidir.

Eşi de sporcu olan milli atlet, Türk çekiç atma sporcusu olan Eşraf Apak ile hayatını birleştirmiş, Ali isminde bir erkek çocuk dünyaya getirmiştir.

Sema Apak Survivor Yolunda

Her yıl ekranlara gelen Survivor yarışması bu yılda Survivor 2017 yolunda ilerleme gösteriyor. Ünlüler ve gönüllülerden oluşan iki grup arasındaki çekişmeye bu yıl Sema Apak’ta dâhil oluyor.

Ünlüler grubunda Survivor adası yarışmacılarından olacak Sema Apak, milli atlet oluşunun vermiş olduğu avantaj, çeviklik ve azim ile birinciliği almanın tek hedefi olduğunu belirtmekte.

Ekranlarda yarışma programı Survivor sayesinde sıkça kendini gösterecek ve milli atlet olmanın vermiş olduğu gurur ve azim ile boy gösterecek sporcumuz, oldukça iddialı isimlerden olacak.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain