Menu

Ünlüler Survivor 2017 Furkan Kızılay Kimdir?


Türk dizi film oyuncusu furkan kızılay (havuç) ünlüler 2017 survivor yarışmasında
30 Kasım 1990 İstanbul doğumlu, Türk bir oyuncudur. 2017 yılı itibariyle sanatçı 27 yaşındadır. Kadir Has Üniversitesi’nde Enformasyon Teknolojileri bölümünü okumuştur. Sanatçı bekardır.

Sinema filmlerinde ve TV dizilerinde rol almıştır. Bunların yanı sıra reklam filmlerinde de oynamaktadır.

En çok Havuç Kafa Emre olarak yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinde tanınmış ve bu dizi Furkan Kızılay için mesleğinde bir dönüm noktası olmuştur.

Bu diziden sonra tüm Türkiye tarafından tanınan ve sevilen bir oyuncu olmayı başarmıştır. Bu kadar sevilmesinin bir diğer sebebi de oyunculuğa çocuk yaşta başlaması, oyunculukta iyi olması ve elbette ki kızıl saçlarının yarattığı sevimliliğidir.

Sanatçının Müzik Kariyeri

Sanatçı oyunculuk kariyerinin yanı sıra 2009 yılında Aşksın Sen isimli albümünü çıkarmıştır. Aynı isimli Aşksın Sen Şarkısı çok sevilen bir şarkı olmayı başarmıştır.

Aynı zamanda Çocuklar Duymasın dizisinde de babasına söylediği Sen Babamsın şarkısı tüm seyircilerin ve dinleyicilerin gözlerini doldurmaya yetmiştir.

Sanatçının Survivor Yarışmacısı Olması

2017 yılına girilmeden evvel 2017 yılında Survivor’da mücadele edecek grupların bir kısmı açıklanmıştır. Bu açıklamalarda Furkan Kızılay ismi de geçmektedir.

Çocuklar Duymasın dizisinde komiklikleri ve şirinlikleriyle tanıdığımız Furkan Kızılay’ın listede olması şaşırtıcı olsa da artık büyüdüğü ve o Havuç Emre karakterinin olmadığı sevenleri tarafından kısa sürede benimsenmiştir.

Sevenleri Furkan Kızılay’ın başarılı bir yarışma çıkaracağına tüm gönülleriyle inanmakta ve yarışmayı büyük bir heyecanla beklemektedirler.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain