Menu

Ünlüler Survivor 2017 Berna Öztürk Kimdir?


DJ berna öztürk ünlüler 2017 survivor yarışmasında
28 Mart 1984 yılında doğan Berna Öztürk 33 yaşındadır. İstanbul’da doğan ve büyüyen sanatçı koç burcudur. Berna Öztürk 171 cm boylarında ve 55 kilo ile fit bir vücuda sahiptir.

İstanbul Üniversitesinden mezun olan ve şu anda Dj’lik yapan Öztürk, aslında sosyoloji mezunudur. Ablası Bilge Öztürk uzun süre şarkıcı Tarkan ile birlikte magazinlerde boy göstermiştir.

Berna Öztürk ise küçük yaşından beri sahnelerden inmemektedir. Şuan ki kariyeri DJ’lik olan Öztürk 16 yaşında sahnelere adım atmıştır.

Manken ve model olarak ekranlara atılan Öztürk deli dolu ve neşeli tavırlarıyla hala gözleri üzerine çekiyor.

Berna Öztürk’ün İlgi Alanı ve Hobileri Nelerdir?

Berna Öztürk son zamanlarda izlenme rekorları kıran tarz yarışmalarında da boy gösterdi. Başarısıyla ve eğlenceli tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakan sanatçı yeni yılda Survivor 2017 de yarışmaya hak kazandı.

Yarışmayı heyecanla bekleyen ve sevilen bir halk kitlesine sahip Öztürk’ün performansı merakla bekleniyor. Uzun bir süre daha adından sıklıkla söz ettirecek ve ekranlardaki yerini koruyacak gibi görünüyor.

Berna Öztürk mankenlik, modellik ve DJ’liğin yanı sıra farklı spor dallarında da başarılı olmuş durumda. Kiteboard eğitmenliği yapan ve bu dalda başarı sağlayan sanatçı her alanda kendini gösteriyor.

Başarılarıyla ekranlara konuk olan sanatçı her alanda kendisini ve yeteneğini göstermeye devam ediyor. Gelecek günlerde ekranlarda bir yarışma programıyla karşımıza çıkacak.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain