Menu

Umur Yiğit Vanlı Kimdir / Anne Dizisi Sarp


Ekranların izlenme rakoru kıran Anne dizisi Sarp rolünde. Başrol oyuncularından Cansu Dere’nin dizi de üvey evlat olarak yetiştirildiği evde en küçük kardeşi olan Duru’nun sevgilisini canlandırıyor.

Dizi de uzun zamandır birlikte olan çift, her türlü sorunu birlikte çözerken, Duru’nun ailevi sorunlarında da Sarp yanında olmaya devam ediyor.

Fakat gazetecilik okuyan Duru, ablasının da durumu sebebiyle ablasına yardım eden Gazeteci Ali’ye yavaş yavaş aşık olmaya başlar ve tabi Sarp’a da yalan söylemeye başlar. Yalanları yakalayan Sarp ise sıkıntı çıkarmaya başlamıştır.

Umur Yiğit Vanlı Kimdir?

Umur Yiğit Vanlı, 4 Mayıs 1989 Adana doğumludur. 27 yaşındaki Umur Yiğit Vanlı, 185cm boyunda ve 80kg’dur.

Yaşı küçük olmasına rağmen hayatı hızlı yaşamayı seçen yakışıklı oyuncunun başından iki evlilik geçmiş ve bir de kızı olmuştur.

16 yaşından beri ekranlarda izlediğimiz Umur Yiğit Vanlı, yakışıklılığı ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.

Kurtlar Vadisi tutkunu olan genç oyuncu, çeşitli reklam filmlerinin yanı sıra birçok dizide rol almış ve bir de sinema filminde oynamıştır.

Alabora yarışmasıyla daha da ön plana çıkan oyuncu, bir müddet de Kısmetse olur yarışmasıyla bir evlilik yarışmasına katılmış ve aradığını bulamamıştır.

Plato Film Okulu ile oyunculuğa başlamış sonrasında Müjdat Gezen sanat merkezinde eğitim almıştır. Hala Akademi 35buçuk ajansa kayıtlıdır. Oyunculuğun yanı sıra modellikte yapmaktadır. Genç kızların bir hayli ilgisini çekiyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain