Menu

Umuda Kelepçe Vurulmaz Nerede Çekiliyor (Çekim Yerleri)

Ağustos ayının başlarında çekimleri başlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin nerede çekildiği birçok kişi tarafından merak ediliyor. Tanıtım fragmanlarının yayınlanması ile birlikte birçok izleyici dizinin çekildiği yer konusundaki meraklarını internet sitelerinde ve forumlarda sorular bazında öğrenmek için paylaşımlarda bulunmuşlardır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Nerede Çekiliyor?

Cemal Şan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Begüm Birgören’in başrolde oynadığı dizinin çekimleri Mersin’de yapılıyor.

Dizinin 1. bölümünün bazı sahneleri Kapadokya’da çekildi. Dizi senaristlerinin yapmış olduğu açıklamalara göre dizinin birçok yerde çekileceği ancak bu konuda kesin bir bilgi olmadığı yönünde.

Dizi şimdilik Mersin ve kısmen de Kapadokya’da çekiliyor. Ancak yapılan açıklamaya göre dizinin ilerleyen bölümlerinin çekimleri İstanbul’un gözde semtlerinde yapılacağı belirtildi. Ancak şuan için ilerleyen bölümlerin İstanbul’un hangi semtinde çekimlerinin yapılacağı konusunda bir bilgi yok.

İstanbul’un haricinde başka şehirlerde de çekimlerin yapılacağı konusunda düşüncelerin olduğu belirtildi. Şuan için kesin bir yer konusu yok. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ekranlarda yayınlandığı günden bu yana dizi severler tarafından tutulmuş ve oldukça ilgi ile izlenen bir dizi haline gelmiştir.

Dizinin kadrosunda birbirinden yetenekli oyuncuların yer alması nedeni ile dizi şuanda en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Dizinin yönetmeni tarafından yapılan açıklamaya göre dizinin birçok yerde çekiminin yapılarak Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunmak istediklerini belirttiler.

Bu nedenle senaristler tarafından dizinin çekim yerlerinin planlandığı belirtiliyor. Birçok izleyici dizinin nerede çekileceği konusunda şimdiden merak içerisinde bekliyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain