Menu

Umuda Kelepçe Vurulmaz İnstagram Ve Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyanın geniş bir kullanım alanına sahip olması Fox ekranlarında yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin de bu ağa dahil olmasını sağlamıştır. İzleyenlerine sosyal medyanın birçok kolu üzerinden ulaşan dizinin sosyal medya hesaplarına aşağıdaki alandan rahatlıkla ulaşılabiliyor.

İnstagram Hesabı

Sosyal medyanın yaygın olarak kullanılan kanallarından birisi olan İnstagram üzerinde Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ve dizinin oyuncuları ile ilgili en güncel bilgilerin takip edilebilmesi için kullanılabilecek olan hesap umudakelepcefox hesabıdır.

Bu hesap üzerinden dizinin hangi günlerde yayınlanacağı, dizi ile ilgili fotoğraflar ve dizinin çekimleri sırasında yaşanan birçok olayla ilgili önemli anlara tanıklık edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İnstagram üzerinden dizinin hesabını takip etmektir.

Facebook Sayfası

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin hayranları sosyal medya üzerinden diziyi takip etmek istedikleri zaman milyonlarca kişi tarafından kullanılan Facebook’u tercih edebilirler. Facebook üzerinden diziyi ve dizinin oyuncuları ile ilgili haberleri takip etmek için Umuda Kelepçe Vurulmaz sayfası takip edilebilir.

Facebook sayfasında da dizinin tanıtım fragmanlarını, önemli anların fotoğraflarını ve daha birçok güncel bilgiyi bulabilmek mümkündür. Aynı zamanda dizinin sosyal medya sayfasında yapılan paylaşımlar ile ilgili izleyiciler istedikleri yorumlar da bulunabiliyorlar.

Twitter Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ekibi birçok kişinin sürekli olarak kullandığı Twitter platformunda da yer alıyor. Twitter üzerinden dizi ile ilgili gelişmeleri takip etmek isteyen dizi severler ise umudakelepcevurulmaz hashtagini kullanabilirler.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain