Menu

Umuda Kelepçe Vurulmaz Hangi Okulda Çekiliyor

Ekranlarda çok sayıda dizi varken, tüm dizilerin arasından sıyrılan, başarılı ve genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve çok sayıda izleyicinin beğenisini kazanan Umuda Kelepçe Vurulamaz dizisi başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor.

Dizinin nerede çekildiği konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve Umuda Kelepçe Vurulmaz Hangi Okulda Çekiliyor sorusuna cevap bulmak istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okumanız gerekiyor. Böylece, belirli zamanlarda, dış mekanlarda çekim yapılarak set kurulduğunda, diziyi canlı şekilde çekim aşamalarında izleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Dizi Nerede Çekiliyor?

Hem genç hem de güzel oyunculardan oluşan bir kadrodan oluşan dizi, çok sayıda izleyiciye kısa sürede ulaşmıştı. Dizinin bu başarısının ardında, başarılı bir senaryo ve kurgu ile yetenekli ve genç oyuncular geliyor.

Dizinin nasıl çekildiğini görmek isteyenler ve ünlü oyuncuların performanslarını canlı olarak izlemek isteyenler dizinin çekildiği semtlere gidebilirler. Kapalı ortamlarda yapılan çekimlerin dışarıdan gelen seyircilere açık olmamasına rağmen, dış mekanlarda ve açık alanlarda yapılan çekimlerin izlenmesi mümkündür.

Dizinin ilk bölümünün çekimleri peri bacalarıyla ünlü turistik il Kapadokya’da tamamlanmıştır. Bunun üzerine bir süre Mersin’de çekimlerine devam edilen dizi senaryo gereği İstanbul’da çekiliyor.

İstanbul’un gözde semtlerinde çekimlerine devam eden başarılı dizi, her geçen gün izleyici sayısını artırmaktadır. Pek çok farklı semtin çekimlerde kullanıldığı görülmektedir. Bu nedenle, basında yer alan dizinin çekimlerinin tek bir semtte yapıldığına dair haberler doğruyu yansıtmamaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain