Menu

Umuda Kelepçe Vurulmaz Gardiyan Kim (İsmi)

Fox TV izleyicilerinin merakla beklediği Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizi daha ekranlara gelmeden oyuncu kadrosu büyük bir merak uyandırmış durumda. Dizide çok sayıda deneyimli oyuncu ile birçok genç oyuncu da rol alacak.

Dizi kadrosunda bulunan deneyimli oyunculardan bir tanesi de Turgay Aydın’dır. Turgay Aydın, Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide gardiyan Nizam karakterine can verecek. Dizi takipçilerinin çok merak ettiği Turgay Aydın daha önce bazı projelerde yer almıştı.

Gardiyan Nizam karakterini canlandıran Turgay Aydın kimdir?

Turgay Aydın 1 Ocak 1971 yılında Almanya’da dünyaya geldi. İşçi göçleri sırasında Almanya’ya giderek oraya yerleşen bir ailenin çocuğu olan Turgay Aydın, bütün eğitim hayatını Almanya’da tamamladı.

Okul yıllarında tiyatro ve dolayısıyla oyunculuğa meraklı olduğu gözlenen Turgay Aydın, ailesinin de yönlendirmesi ile Almanya Devlet Tiyatrosu’nda eğitim aldı. Ayrıca özel olarak ta oyunculuk dersleri alan Turgay Aydın, Almanya’da birçok tiyatro oyununda rol alsa da kariyeri için önemli olan sıçramayı Türkiye’ye gelince yaptı.

Daha çok sinema filmlerinde rol alan Turgay Aydın 2, 3 tane de televizyon dizisinde rol aldı.

Turgut Aydın’ın fiziksel ve karakteristik özellikleri nelerdir?

Başarılı oyuncu Almanya’da dünyaya geldi ve 1999 yılında Türkiye’ye dönüş yaptı. Turgut Aydın 1.75 cm boyunda ve 69 kilodur. Oğlak burcuna sahip olan başarılı oyuncunun göz rengi kahverengidir. Turgut Aydın burcunun özelliklerini karakterinde tam olarak yansıtmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain