Menu

Umuda Kelepçe Vurulmaz Fırak Kimdir Gerçek Adı

umuda-kelepce-vurulmaz-oyunculari-ve-senaryosu
Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Senaryosu Ve Oyuncuları Hakkında
Başka yerlerde başka suçlar işleyerek ıslahevine giren lise çağındaki 7 genç mahkumun biranda değişen hayatını konu almaktadır.

Mahkümlardan birinin milletvekili babası ve zengin annesi olduğu için okuma projesi gerçekleştirilecektir.  Bir kolejde normal öğrencilerle okutulacaklardır.

Zengin çocuk Onur ile fakir çocuk Fırat arasındaki tartışmalar gösterilmektedir.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Başrol Oyuncuları

Mert Yazıcıoğlu –Fırat

Melisa Şen olsun –Ceren

Begüm Bir gören –İnci

Umuda Kelepçe Vurulmaz Başrolü Fırat Kim?

Fırat’ın gerçek adı MERT YAZICIOĞLU’dur. 10 Mayıs 1993 doğumlu 23 yaşında 1. 77 boyunda 70 kilodur.  Aydın Üniversitesi İşletme mezunu olan oyuncu ilk olarak Dedemin İnsanları adlı filmde oynamıştır.  Asıl çıkış yaptığı rolü Karagül dizisidir.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisindeki Fırat’ın Hayatı

Babası sarhoş,  annesi ev hanımı olan bir kız ve bir erkek kardeşi vardır. Fırat’ın babası her gece sarhoş olmaktadır. Bir gece Fırat’ın sarhoş babasını almaya giden küçük erkek kardeşini, Onur arabayla çarpıp kaçınca Fırat’ın erkek kardeşi ölür.

Erkek kardeşini babasının öldürdüğüne inanan kız kardeşi babasına bağırmaya başlayınca babası kızını boğmaya çalışırken kızı babasını bıçaklar.

Bu esnada eve gelen Fırat kız kardeşinin suçunu üstlenerek ıslahevine atılır. Burada Onur ile tartışmaları olmaktadır. Tartışma konuları her ikisinin de aynı kıza(cerene) aşık olmasından doğmaktadır.

Fırat’ın(Mert Yazıcıoğlu) Rol Aldığı Projeler

Dedemin insanları

Kayıp şehir

Karagül

Umuda kelepçe vurulmaz

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain