Menu

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncuları ve İsimleri

umuda-kelepce-vurulmaz
Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncu Kadrosu
Fox TV ekranlarında Ekim ayından itibaren devam eden dizi büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Reyting sıralamasında önemli bir yere gelebilmiş olan dizinin başrollerinde Begüm Bir gören ve Mert Yazıcıoğlu gibi isimler yer almaktadır.

Dizide 7 mahkûm çocuğun hayatının bir anda değişmesi dramatik bir şekilde anlatılmaktadır. Fırat kardeşinin ölümün ardından büyük bir üzüntü yaşamaktadır.

Talihsizliklerin yakasını bırakmayan Fırat ve onun gibi diğer çocukların umudu İnci öğretmen olacaktır. İnci Öğretmen cezaevinde doğmuş ve daha sonraki yaşamında mücadele ederek öğretmen olabilmeyi başarmıştır.

Mert Yazıcıoğlu Kimdir?

1993 doğumlu olan oyuncu İstanbul doğumludur. Aydın Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan oyuncu Kayığı Şehir filminde oynamıştır. Böbrek hastası Furkan’ı canlandıran oyuncu daha sonra Karagül dizisi ile adını duyurmayı başarabilmiştir.

Karagül dizisinde Baran karakterine hayat veren oyuncu şimdilerde Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ekran karşısındadır. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Fırat karakterine hayat veren genç oyuncu Karagül’de rol arkadaşı olan Hilal Altın bilek ile sevgilidir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain