Menu

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Fox TV ekranlarında yayın hayatına başladığı günden bugüne dek çok sayıda kişi tarafından sevilen ve izlenen dizi Umuda Kelepçe Vurulamaz, başarılı bir şekilde devam ediyor. Her bölümünde heyecanlı bir sahnenin bulunduğu dizinin ekibi usta oyunculardan oluşuyor.

Oldukça özgün bir senaryoya sahip olan dizi, konusu, kurgusu ve tecrübeli ekibi sayesinde her geçen gün daha çok sayıda kişi tarafından izleniyor. Dizinin senaryosu nedeniyle oldukça kalabalık bir ekip birlikte çalışıyor.

Dizinin Konusu Nedir?

Dizide farklı şehirlerde farklı hayatlar yaşayan ve değişik suçlar işlemiş olan yedi genç insanın hayatlarının nasıl değiştiği anlatılıyor. Bu gençlerin hepsinin hayatı işledikleri suçlar nedeniyle mahkûm oldukları hapishanede karşılaşmalarıyla değişiyor. Hapishane yönetimi tarafından kendilerine eğitim alma imkânı sunuluyor.

Hayata geçen eğitim projesiyle yedi kişi için özel bir öğretmen atanıyor. Bu öğretmenin hayatı da dramla dolu. Bu nedenle, öğrencileriyle oldukça kolay bir şekilde iletişim kurabiliyor.

Gençlerin geleceğe yönelik umutlarının ne olursa olsun tükenmediği dizide, izleyenlere verilmek istenen mesaj da oldukça açık. Yaşanan her şeye rağmen hayata olumlu bakabilmek ve umutlu olabilmek gerekiyor.

Oyuncu Kadrosu

Dizi genç oyuncuların yer aldığı kadrosuyla da çok konuşuldu. Begüm Birgören, Ufuk Bayraktar, Özge Özder gibi yetenekli oyuncular da dizi ekibinde yer alıyor. Daha önce çok sayıda farklı projede yer almış olan oyuncular sayesinde dizinin reytingleri her bölümde daha da yükseliyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain