Menu

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Hangi Gün Hangi Kanalda Saat Kaçta

Birbirinden farklı ve ilginç hayat hikâyeleri olan ve hayata tutunma hususunda problem yaşayan ancak yine de bu hususta asla idealleri ve hedeflerinden vazgeçmeyen bir takım insanın hikayesinin anlatıldığı ve hapishanede geçirdikleri olaylar ve durumları gözler önüne seren izleyenlerce de çok beğenilen bu dizi adından sıkça bahsettirmeyi her seferinde başarıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Ufuk Bayraktar, Özge Özder, Mert Yazıcıoğlu ve Begüm Birgören gibi isimler yer alıyor.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Hangi Gün Hangi Kanalda Saat Kaçta

Her Perşembe Fox TV ekranlarında saat 20:00’da ekranlara gelen ve izleyenlerce çok beğenilen bu dizi hafta içi her gün ise gece 4:15 ile 5:00 arası tekrar bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkıyor.

Dizinin sürekli tekrarlarının yayınlanması ise dizinin çok sevilmiş olmasını da yine gözler önüne tekrar tekrar seriyor. Dizi de aynı zamanda Burak Dakak, Esra Şengünalp, Can Nergis gibi isimler de yer alarak diziye canlılık kazandırıyor.

Dizinin senaryosunu ise Derya Tankaş, Yekta Torun, Hilal Yıldız gibi isimler yazıyor. Yönetmenliğini Cemal Şan’ın yaptığı bu dizi diğer dizilerle birlikte önemli bir reyting yarışı içerisinde olmakla da ön plana çıkıyor.

Her Perşembe saat 20:00’da Fox TV ekranlarında evlerinize konuk olan bu dizide hayata dair birçok şeyi bulabilir, karakterlerin dünyasına girerek izleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain