Menu

Umuda Kelepçe Vurulmaz Çalan Şarkılar (Dizi Müzikleri)

Burak Sağyaşar imzası taşıyan Umuda Kelepçe Vurulmaz, 2016 yapımı bir televizyon dizidir. Dizide baş rolleri Mert Yazıcıoğlu, Melisa Şen olsun ve Begüm Birgören paylaşıyor. Senaristliğini Yekta Torun, Duygu Tankaş ve Hilal Yıldız’ın yaptığı başarılı dizinin yönetmeni ise Cemal Şan’dır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi:

Dizide 7 mahkum genç konu alınıyor. Çeşitli suçlar işlemiş bu 7 gencin hayatı, karşılarına çıkan okuma fırsatı ile bir anda değişir. Bu 7 genç artık hem mahkum hem de öğrencidir.

Hapishanede doğan, küçük yaşta annesinden ayrılıp yetimhanede büyüyen İnci Öğretmen, hayatını suçlu çocukların topluma geri kazandırılmasına adamıştır. İnci öğretmen, bürokrasiyle başa çıkmaya çalışan idealist bir öğretmendir.

Bu 7 gencin topluma kazandırılmasını bir proje olarak gören İnci Öğretmen, bu proje sayesinde hayata yeniden tutunma fırsatını da yakalamıştır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Çalan Şarkılar (Dizi Müzikleri):

Genç, güzel ve başarılı oyuncularıyla dikkat çeken Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin jenerik müziği de bir o kadar dikkat çekiyor. Özlem Tekin’ in seslendirdiği şarkının müziği ise Atakan Ilgaz dağ’ a aittir.

Gripin – Sen Gidiyorsun:

Başarılı dizide geçen şarkılardan biri Gripin’ in seslendirdiği “Sen Gidiyorsun” adlı şarkıdır. Şarkı, ünlü grubun “M.S.05.03.2010” albümünde yer alıyor. Albüm, grubun 4. albümüdür.

Şebnem Ferah – Sil Baştan:

Ünlü rock şarkıcısı Şebnem Ferah’ a ait “Sil Baştan”, sanatçının 2001 yılında çıkardığı “Perdeler” albümünde yer alıyor. Bu başarılı şarkı da dizide geçen şarkılar arasında yer alıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain