Menu

Turgay Aydın Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Nizam

Nizam içinde daima kötülük ve gaddarlık taşıyan bir karakter olarak yansıtılmış olup genel olarak kimse tarafından sevilmez. Vahim olay ortaya çıkmadan daha önce de başkaları tarafından sevilmiyordu.

Nizam’ın içinde daima bir şiddet ve kötülük barınıyordu ancak daha sonra Nizam, düşman olarak gördüğü gençleri yakından tanımaya başladıkça onun içindeki kötülük ve şiddet duyguları da törpülenmeye başlayacaktır.

Turgay Aydın Kimdir? 

Turgay Aydın 1 Ocak 1971 doğumlu olup şu an 46 yaşındadır. Oyuncu 1.78 boyundadır ve 72 kilodur. Oğlak burcu olan oyuncunun göz rengi kahverengidir. Almanya-Darmstadt’ta dünyaya gelmiştir.

Turgay Aydın 4 yıl boyunca Alman Devlet Tiyatrosunda eğitim almıştır aynı zamanda burada görevde de bulunmuş, çalışmıştır ancak Almanya’dan sonra İstanbul’da yaşamaya başlamış ve burada konservatuvar okuyarak oyuncu olmuştur.

Turgay Aydın ilk olarak 1999 yılında oyunculuğa başlamıştır ve bu yıldan sonra birçok sinema filminde boy göstermiştir. Turgay Aydın, Türkiye’de yalnızca sinema filmlerinde de oynamamış aynı zamanda dizilerde de rol almıştır.

Şu anda kendisi Fox TV’de yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Gardiyan Nizam karakterini ile rol almaktadır. Kendisi Türk vatandaşı olduğu gibi aynı zamanda da Alman vatandaşıdır. Spor yapmaktan keyif alan biridir.

Turgay Aydın, fırsat bulduğu takdirde yurtdışı seyahatlerine gitmektedir. Kendisi aynı zamanda birçok ödül de almıştır. Son yılların başarılı erkek oyuncuları arasında kendisini göstermektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain