Menu

Temmuz Uğur Yıldız Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Tarhan


Ekranların sevilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Tarhan karakterine Temmuz Uğur Yıldız, hayat verecek. Temmuz Uğur Yıldız dizide asi bir lise öğrencisi karakterinde yer alacak.

Dizide kolejde okuya Koray’ın arkadaşı olan Tarhan oldukça yakışıklı olması ile dikkat çekse de gizemli bir karakter olması arkadaşları tarafından sürekli sorgulanacak ve çevresindeki insanlar ona bir türlü tam olarak güvenemeyecek.

Temmuz Uğur Yıldız kimdir? Nerede Doğdu?

Temmuz Uğur Yıldız, 5 Ağustos 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Eğitiminin büyük bölümünü İzmir’de tamamlayan Temmuz Uğur Yıldız, İzmir Ekonomi Üniversitesi – Medya ve İletişim bölümünü başarıyla bitirdi.

Daha sonra oyunculuğa merak salan Temmuz Uğur Yıldız, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Eğitim sırasında başarılı oldukça isteği artan Temmuz Uğur Yıldız kendini sürekli geliştirdi.

Bunun için birçok özel ders aldı. Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra birkaç dizide konuk oyuncu olarak rol aldı.

Ayrıca yakışıklılığı ile dikkat çekmesinden dolayı birçok kıyafet firmasının da reklam yüzü oldu. Başarılı oyuncu şimdilerde ise Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Tarhan karakterini canlandırmakta.

Temmuz Uğur Yıldız’ın fiziksel ve karakteristik özellikleri nelerdir?

Temmuz Uğur Yıldız 5 Ağustos’ta 28. yaşını kutlayacak. 1.83 cm boyunda olan başarılı oyuncu yakışıklılığı kadar uzun boyu ile de dikkat çekmekte.

78 kilo ağırlığındaki oyuncu kahverengi göz rengine sahip. Kendini kariyerine veren başarılı oyuncunun aşk hayatında şimdilik birisi yer almıyor.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain