Menu

Tansu Biçer Kimdir / Ölene Kadar Dizisi Yılmaz


Ölene Kadar dizisinin Yılmaz karakteri Tansu Biçer dizide 30’lu yaşlarında, oldukça ağırbaşlı bir karakteri canlandırmaktadır. Anne ve babasını kaybeden Yılmaz hayatta kız kardeşiyle yalnız kalmıştır.

Kız kardeşinin talihsiz bir hastalığa yakalanması Yılmaz’ı oldukça üzmüş ve Kız kardeşini bu hastalıktan kurtarmak için gözünü karartmıştır. Bu yüzden bir suç işler ve bu suçun ortaya çıkmaması için mücadele vermektedir.

Tansu Biçer Kimdir

Tansu Biçer 4 Temmuz 1978′ de Ankara’da doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu aynı zamanda seslendirme yapmaktadır.

Ölene Kadar Konusu

Dizinin baş rollerinde Fahriye Evcen Ve Engin Akyürek bulunmaktadır. Ayrıca ekranların tanınan isimlerinde Sarp Levendoğlu’da Ölene Kadar dizisinin oyuncuları arasındadır.

Dizide Fahriye Evcen, Selvi isminde genç ve henüz mesleğinin başında olmasına rağmen oldukça idealist bir avukatı canlandırmaktadır.

Hayatı zorluklarla geçmiş olan Selvi, aldığı son davada, Dağhan (Engin Akyürek) isimli bir mahkumun suçsuzluğunu kanıtlamak için mücadele verecektir.

Ancak bu mücadele içerisinde iken Selvi ve Dağhan’ın birbirine aşık olması olayların gidişatını değiştirecektir.

Yılmaz ise Suçunun ortaya çıkmaması için elinden gelen bütün çabayı gösterecektir. Hayatta kız kardeşinden başka kimsesi olmayan Yılmaz, kardeşini kurtarmak adına işlediği suçu gizlemek için elinden geleni yapacaktır.

Oldukça ilgi çekici konusu ile ekranların yeni fenomeni olmaya aday olan Ölene Kadar yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain