Menu

Survivor 2017’de Kimler Katılacak?

survivor-best-star
Survivor Best Star 2017 Kimler Olacak Kimler Katılacak
Program Hakkında: Acun Ilıcalı’nın Tv8 ekranlarında kendisinin sunuculuk yaptığı Survivor 2017 yakın bir zamanda ekranlarda yer alacağı duyuruldu.

Yarışmanın bu seneki ünlüler ve gönüllüler kadrosuna kimlerin katıldığı ve katılacağı izleyiciler tarafından merak konusu. Bu sene farklı ve değişim isimlerle Tv8 ekranlarında yeniden yerini alacak olan yarışma farklı oyun formatları ile izleyicilerine heyecanlı bir program yaşatacaktır.

Kimler Katılacak?

Survivor, yeni oyuncu starları ile izleyicilerini yeniden Tv8 ekranlarının başına toplayacağa benziyor. 2017 Survivor yarışmasına, Tv8 ekranlarında yayınlanan Göz6 yarışmasından birinci olan bay ve bayanlar, doğrudan gönüllüler olarak Survivor 2017’ye katılmaya hak kazanacaklar.

Acun Ilıcalı’nın duyurusuna göre Beşiktaşlı eski oyuncu Danial Amokachi ve sosyal medyanın fenomeni haline gelen Kerimcan Durmaz’ın yarışmaya katılacağı belirtilmişti.

Survivor 2017 başvuruları, Acun Medya üzerinden başvuru kayıtları alınmaya başlamıştır. Kendine güvenen ve Survivor adasında hayat mücadelesi verebilecek yarışmacılar başvurulara katılabilir. Kesinliği net olarak bilinmese de ünlüler ve gönüllüler takımının oluşturulması için ilgi çekici ve farklı isimlerin kadrosu oluşturulmaya başlanmıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain