Menu

Survivor 2017 Yarışması Tahmini olarak Nerede Çekilecek?

survivor-2017
Tv8 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan Survivor Türkiye programı bu yıl yani 2016 senesinde 11. sezonunun çekimlerine başlamıştır. Önümüzde sene de ekranlarda yer alacak olan Survivor Türkiye, 2017 senesinde 12. sezonla izleyicilerin karşısına gelecektir.

Survivor Türkiye, 2016 senesinde olduğu gibi 2017 senesinde de Şubat ayı içinde ekranlara geleceği düşünülüyor. Ayrıca yarışmanın yeniden Panama ya da Dominik adalarında çekileceği tahmin ediliyor. Survivor Türkiye’nin yeni sezonunun çekileceği yer tam anlamıyla bir netlik kazanamamış gibi görünüyor. Acun Ilıcalı, Tv8 kameralarına yaptığı açıklamasında, 2017 Survivor Türkiye’nin iddialı bir şekilde geleceğini belirtmiştir.

Acun Medya yapımcılığıyla Tv8 ekranlarında yayınlanan Türkiye’deki zorlu yarışma programlarında bir tanesi olan Survivor yarışma programı 2017 senesinde 12. sezonuna başlayacak ve yine izleyicilerin karşısında Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan’ın sunumuyla gelecektir.

Survivor 2017’nin Başlama Tarihi ve Çekim Yeri 

Henüz programın net olarak başlama tarihi belirlenmiş olmasa da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Survivor Türkiye’nin genel başlangıç tarihleriyle aynı zamana denk geleceği tahmin edilmektedir.

Survivor Yarışması Hakkında

Birçok ülkeye uyarlanan bir realite şov olan Survivor programı, 2005 senesinde Türkiye’de Kanal D ekranlarına Pelin Akad’ın yapımıyla Survivor Türkiye: Büyük Macera ismiyle gelmiştir. Program içerisinde, yarışmacılar yerleşim bölgelerinden oldukça uzak olan bir bölge veya adada soyutlanmış bir halde yaşayarak para ödülü kazanmaya çalışmaktadırlar. Yarışma içerisinde kademeli bir eleme sistemi bulunur ve yarışmacıların belirlenmiş bazı görevleri de yapması gerekmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain