Menu

Survivor 2017 Yarışmacıları Kimler?

survivor-2017-yarismacilari-kimler
Ekranların en çok beğenilen yarışma programlarından biri olan Survivor büyük kadrosu ile ekran karşısına gelmeye hazırlanıyor.

Tv8 ekranlarında büyük bir heyecan ile takip edilen Survivor her sezon izleyicileri şaşırtmayı başarıyor. Her geçen yıl mücadelenin artarak devam ettiği yarışmada 2017 sezonunda kimlerin olacağı ise büyük merak konusu olmayı başardı. Survivor 2017’nin Şubat ayında başlayacağı duyuruldu.

Survivor Kadrosu

2017 Survivor’da sürpriz isimlerimn olacağını açıklayan Acun Ilıcalı bu kişilerin kim olacağını ifade etmese de ekran başındakileri büyük bir sürprizin bekleyeceğini dile getirmiştir.

Survivor’un sürpriz isimleri belli olmasa da kesin gözü ile bakılan yarışmacıların isimleri netleşmiştir. Survivor 2017’de hırslı yarışmacıların yer alacağı görülmektedir. Yarışma aynı zamanda daha önce birinci olanlara da yer verecektir. Survivor 2017 yarışmacıları arasında netlik kazanan is Turabi, Hilmi Cem, Nihat Doğan, Nihat Altınkaya gibi isimlerin olacağı açıklanmıştır.

Nihat Doğan sosyal medya hesabı üzerinden yarışmaya katılacağını duyurmuştur. Survivor yarışmacıları arasında birincilerin olması yarışmanın oldukça hırslı geçeceğinin konuşulmasını sağlamıştır. Survivor 2017 Şubat’ında yayınlanacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain