Menu

Survivor 2017 Ünlüler Takımı

survivor-2017-unluler-takimi
Bilindiği üzere uzun yıllardır Survivor ünlüler ve gönüllüler olmak üzere iki takımdan oluşuyor. Ancak genel olarak yarışma başlamadan önce isimler belirleniyor olsa da kamuoyuna sunulmuyor.

Bu sene de Survivor 2017 ünlüler takımı oluşmaya başladı ancak resmi olarak herhangi bir açıklama gelmiyor. Genel olarak Acun Ilıcalı ünlüler takımında olmasını istediği kişiler ile birebir görüşmeler gerçekleştiriyor.

Eğer haberciler Acun’un daha önce görüşmediği bir ünlü isim ile ilk kez görüşmelerini yakalarlarsa bu isim Survivor kadrosunda düşünülen isimler arasına giriyor.

Survivor’a Katılacağı Söylenen Ünlüler Kimler?

İlk olarak Kerimcan Durmaz, İlhan Mansız, Amokachi ve Kerem Bursin gibi isimler ön plana çıkıyor. Bu isimlerden birçoğu ile anlaşıldığı kamuoyuna sızan haberler arasında yer alıyor.

Bunun yanı sıra eski milli sporcu Elvan Abeylegesse ve Türkiye güzeli Ecem Çırpan da yarışmada olması beklenen ünlü isimler arasında gösteriliyor. Daha öncesinde yapılan açıklamada Göz6 yarışmasının kız ve erkek tarafının birincilerinin de bu yarışmada yer alacağı söylenirken kadronun bu şekilde tamamlanması düşünülüyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain