Menu

Survivor 2017 Ünlüler Gönüllüler Kadrosu

survivor-2017-unluler-gonulluler-kadrosu
Bu sene de Survivor yaklaşınca birçok dedikodu ve iddia ortaya atılmaya başlandı. Tabi ki yarışmanın en önemli kısmını oluşturan yarışmacıların kim olduğu da tam anlamıyla bir merak konusu oluyor.

Bu doğrultuda birçok kişi gündeme gelirken henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak kulislerden birçok isim kamuoyuna sızıyor. Gönüllü takımı hakkında herhangi bir bilgi verilmesini kimse beklemezken bu takımda oynayan kişileri halk yeni olarak tanıyor.

Ancak ünlüler takımı hakkında yayılan dedikodular oldukça heyecan verici. Survivor 2017 Ünlüler Gönüllüler kadrosu içerisinde yer alan isimler arasında Kerimcan Durmaz en çok dikkat çeken isim olurken eski futbolculardan ve sporculardan oluşan bir kadro kurulması bekleniyor.

Dizi ya da Sinema Sektöründen Kimse Var mı?

İlk olarak Kerem Bursin ismi ön plana çıkarken yıllardır Tolgahan Sayışman’ın da ismi anılıyor. Son dönemde eski Survivor Almeda ile birlikte olan Tolgahan’ın sevgilisinden taktikleri alarak yarışmaya katılabileceği söyleniyor. Ancak henüz hiçbir şey netleşmediği için hem seyirciler hem de basın herhangi bir bilgiyi başlayamıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain